60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

Profil Açıklaması

İyi günler değerli bayan arkadaşlar. Samet ben. 62 yaşındayım. Emekliyim ve 60 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler adına buradayım. Kendime bir arkadaş arıyorum. Bakımlı ve güzel bayanlar tercihimdir. Yaş kriterim yok. 50 de olabilir 55 de olur fark etmez. Sadece ikinci baharını yaşamak istesin o bana yeterli.

Bu zamana kadar neler yaptım ondan bahsedeyim sizlere. Benim kır evim var. Bahçede çok güzel vakit geçiriyorum. Ekiyorum, biçiyorum. Fakat gördüm ki son yıllarda artık yalnızlaşmaya başlamışım. Akrabalarım sağ olsun gelip gidiyorlar ama yeterli olmuyor maalesef. Bu nedenlerden ötürü artık yeni bir aşka yelken açmak istiyorum. Biraz komik bakabilirsiniz duruma ama aşkın yaşı yok ki? Varsa buyurun kanıtlayın bana.

60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Evlenmemiş Emekli Erkekler

60 yaş evlenmek isteyen erkekler kırıcı olmaz her zaman yapıcıdır. Buna ek olarak insanlar arasındaki arkadaşlıklara önem verir. Hiç bayan arkadaşım kalmadı zaten. Hepsi eşiyle mutlu huzurlu yaşıyor. Oysa ben burada bir başıma, sohbet edecek hiç kimsem olmadan yaşayıp gidiyorum. Bu durum acı vermeye başladı. Ne olurdu sanki beni anlayacak, telefonda konuşacak ve sonunda evlilik kararı alacak bir hanımefendi arkadaşım olsa ne olurdu?

Ben ciddiyim arkadaşlar. Hak verirsiniz ki bu yaştan sonra kolay değil aşk işleri ama yalnız adama gelin sorun bir de. Ben hayatıma değer katacak bir bayan arıyorum. Evleneceğim başka amacım yok. Mesaj atanlara numaramı göndereceğim artık gerisi de size kalmış. Neyse arkadaşlar vaktim bol benim buralarda olacağım sürekli.

Bu arada hiç 60 yaş üstü durmuyorum. Bu zamana kadar hep spor yaptım. Sigara kullanmadığım için de genç kaldım. Bakalım karşıma çıkacak hanımefendiler ne diyecek?

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba ben Nurcan 44 yaşındayım eşimi kaybettim yıllar önce oğlumda evlendi aslen Tekirdağlıyım benim hayalim hep sessiz sakin bir evde doğayla iç içe yaşamak tabi ki hayat arkadaşımla beraber ben seninle bir yolda varım sende evet dersen çok sevinirim telefon numaram saygılar