40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

Selamlar. Yelda ben. 43 yaşındayım. Evlenmek istiyorum. 40 yaş üstü evlilik sitesi sayesinde bana önceden ulaşan çok oldu ama bir türlü anlaşamadık gerçekten. Bazıları arkadaş kalalım dedi bazıları evlenmeyi göze alamadı. Tamam dul olabilirim ancak 5 senedir de yalnızım yani. Benim de duygularım var değil mi? Bu yüzden şimdilik sadece evlenmek isteyenlerin mesajlarına yanıt vereceğim. Numaramı da yine evlenmek amacında olan beyefendilerle paylaşacağım. Sonrasında ne olacağını bilemeyiz ki. Ya anlaşırız ya da anlaşamadan arkadaş kalırız. Sohbetim iyidir kimseyi sıkmaz.

Hayatınızda kaç defa neşeli ve çevresine mutluluk saçan biriyle karşılaştınız? Ben çok karşılaştım ama hepsi sahte çıktı. Şimdi 40 yaş üstü evlilik sitesi tek umudum oldu. Beyefendilerden bir ricam daha var. Kadına değer verin olur mu? İnsanları sevin, kırmayın. Ölümlü dünyada yaşıyoruz çünkü. Bunun dışında varsa merak ettiğiniz şeyler sorabilirsiniz.

40 Yaş Üstü Bedava Evlilik Sitesi

Evlenmeye nasıl karar verdim ondan da bahsedeyim. Arkadaşlar benim şirin bir evim var. İşim de var çok şükür. İşten eve evden işe yaşıyorum. Bazen kız arkadaşlarla kafede oturuyoruz akşamları. Bir gün bizim kızların sevgilileri geldi. Birisi kalktı dedi ki ya bu kadar güzel bir bayan neden yalnız? Bu bana dokundu gerçekten. Adam doğru söylüyor.

Eve geldiğimde oturdum düşündüm. Neyim eksik? Güzellikse güzellik. Gerisi de teferruat bana göre. Durum böyle işte arkadaşlar. Bakalım insanlar ne bekliyor, ne umuyor. Ben sadece mutlu bir arkadaşlık ile başlayarak evliliğe uzanan yolda kendime bir arkadaş arıyorum. Yaşadığım yer buna çok müsait olsa da sanal ortamdan arkadaş edinmek çok daha mantıklı olacaktır. Neyse çok fazla mı uzattım ya siz benim telefonda sohbetimi görün bir de.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

 • 10000
  Dost Arayan Zengin Dul BayanlarDost Arayan Zengin Dul Bayanlar arayışında olanlar için hazırladığım ilanıma hoş geldiniz. Burada…
  Tags: arkadaşlar, dul, arıyorum, var, güzel, mi, bayan, kadar, şimdi
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Zengin BayanlarZehra ben. Merhaba. Bakıyorum da evlenmek isteyen zengin bayanlar ilanı açmamış kimse sanırım.…
  Tags: arkadaşlar, evlenmek, kadar, istiyorum, vereceğim, olan, işte, doğru, merak, fazla
 • 10000
  Evlenmek İsteyen Memur BayanlarSevtap ben. 31 yaşındayım. Evlenmek isteyen memur bayanlar arayanlar var ise buradayım arkadaşlar.…
  Tags: var, evlilik, evlenmek, istiyorum, doğru, sitesi, arkadaşlar, kendime, bayan, ancak
 • 10000
  Olgun Bayan ArayanlarMelike ben. İyi günler. Herkes iyidir umarım. Burada olma amacımı az çok anlamışsınızdır.…
  Tags: arkadaşlar, bayan, var, mi, değil, güzel, istiyorum, arıyorum

Mesajlar


 1. Merhaba ben 41 yaşında güvenlik işinde çalışan ailemle yaşayan işten eve evden işe gidip gelen biriyim yalansız dürüstçe her şeyi paylaşacağım bir arkadaş arıyorum ama evlilik için kısmetse ve gerçekseniz bana dönüş yapar mısınız?

Daha Fazla Mesaj